טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

קוראים לי אלברט, ורציתי לספר לכם כעת על עיסוי אירוטי. התחלתי במריחת שמן על השוקיים שלה, ומשכתי את השמן כלפי מטה לכיוון רגליה. עכשיו אני טיפוס, אך יש משהו אירוטי בשפשוף שמן על רגליה של אישה. אוקיי, יש משהו אירוטי בכך שאישה עירומה מתחננת שאעביר את ידיי על גופה! פעם אחת עיבדתי את שני השוקיים שלה, את רגליה, את הקשתות שלה, ובין כל אחת מהאצבעות אני נסוג לאחור כדי להעריץ את ישבנה. אני מודה, זה הסיח את דעתי. עוד לפני שהספקתי למצמץ, היא מתהפכת במהירות, הסדין עדיין מכסה את פלג גופה העליון. "עכשיו הירכיים שלי. הן ממש צמודות אחרי האימון שלי אתמול". אני מחייך. אני יודע שהיא לא מסתדרת. אני מתחיל עם ידי על ירכה, דוחף את החלק החיצוני של רגלה. אני יכול לראות אותה מחייכת במה שאני מקווה שהוא הנאה, כשהאצבעות שלי מעסות את השרירים שלה. כשאני מתחיל עוד שבץ במעלה רגלה, היא פורשת את רגליה, מפתיעה אותי ומכריחה את ידיי אל החלק הפנימי של ירכה. אני מריץ את ידי למעלה עד כמה שאני מעז, אני כמעט יכול להרגיש את החום מהכוס שלה על קצות האצבעות שלי. "להמשך" היא לוחשת בצרוד.

אני מורח עוד קצת שמן על האצבעות ומתקדם שוב, הפעם זורק את הזהירות הצידה. האצבעות שלי מעסות בעדינות את שפתיה, מושכות בהן, צובטות אותן קלות. אני מעביר את האצבע שלי במורד מכסה המנוע שלה, מרגיש את החום כשהדם זורם לאזור. אני יכול לראות את הדגדגן שלה מתחיל להופיע, ואני מלטף אותו קלות, האצבע והאגודל שלי בכל צד שלו. אני יודע שאני עושה משהו נכון לפי גניחות העידוד. מחוזק מהגניחות שלה, אני מחליט שהזמן לעולם לא יהיה טוב יותר. אני מקרב את פני, ומלקק בעדינות כלפי מעלה, הלשון שלי מפרידה את שפתיה. אני מקשיח את הלשון שלי ומעיף אותה על הדגדגן שלה. "עכשיו זה מה שאני צריכה" היא צועקת. החיוך שלי כמעט הורס לי את הקצב. אני יוצר 'או' עם שפתי, ומתחיל לינוק פנימה, עושה עיגולים ענקיים עם הלשון. הברדס שלה נכנס לפה שלי, ואני מקל בעדינות את לשוני מתחתיו, חוקר אותו, מרגיש את ההנאה שלה בחוזקה כנגד הלשון שלי. יש לה יד אחת בצורת V ליד הפנים שלי, מושכת את שפתיה, דוחקת בי ללכת עמוק יותר. היד השנייה שלה על העורף שלי, מושכת אותי פנימה. אני מתחיל לאט, רוצה לעבוד לקראת שחרור ענק של מתח. היא דוחקת בי לזוז מהר יותר, נואשת לקראת השחרור. לבסוף, אני מחליק אצבע אחת בין שפתיה הרטובות להפליא, דוחף בחוזקה פנימה ועושה תנועת 'בוא הנה', משפשף אותה מבפנים כשהלשון שלי מגרה אותה.

לבסוף היא גומרת. הגוף שלה נראה נדוש מהנאה. 'אההההה' יחידה וענקית… וכל המתח שלה מל לא רחוק. "תודה" היא מצליחה ללחוש.

בחיוך ערמומי, אני אומר לה "עוד לא סיימנו את כל עיסוי אירוטי!" בידיעה שאני צריך לקיים את ההבטחה שלי, אני מבין שאני אצטרך למצוא כמה דרכים יצירתיות לפוצץ את דעתה לגמרי…

מאמרים מומלצים