טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

ואלו הם סיפוריהם של גברים –

כבר קבענו כי ויאגרה יכולה לגרום לאנשים להתחרש, אבל זה נקשר גם לעיוורון. לפי נתוני מינהל המזון והתרופות, ישנם לפחות ארבעים ושלושה מקרים של עיוורון עקב חסימה בעצב הראייה שנגרמה על ידי מרכיב הקיים גם בתוך ויאגרה וגם בסיאליס. התסמינים האלה לא קורים רק לגברים קשישים אשר קח גם ויאגרה. טום קאוליץ, הגיטריסט מלהקת טוקיו הוטל, היה רק בן 20 ב-2010 כשהתנסה בוויאגרה בזמן שהיה בסיבוב הופעות באסיה. בבוקר שלאחר נטילת ויאגרה, ראשו הלם, וראייתו הייתה מטושטשת. הוא סבל כל כך עד שהוא לא יכול לזוז. למרבה המזל, זה לא גרם לנזק קבוע, ובסופו של דבר הוא התאושש, אבל גבר מבוגר כנראה לא יכול היה לומר את אותו הדבר.

ועוד סיפור -מסיבה קשה –

אחת מתופעות הלוואי האפשריות הרבות של נטילת ויאגרה היא התקף. צעירים בשנות העשרים לחייהם שמחפשים ללכת למועדון ואולי להתמזל מזלם קונים את הכדורים הכחולים הקטנים. יש כמה תרופות בשוק השחור שמיועדות לגברים צעירים, כמו אחת שנקראת "קמגרה", שיש להן מרכיבים דומים לוויאגרה, פרט לכך שהן בטעם פירות וניתנות ללעיסה. בראיון של כמה גברים צעירים כולם הסכימו שצפייה בפורנו מציבה לחץ עליהם להופיע מינית כמו כוכב פורנו כשהם מוצאים מישהו, והם מרגישים שוויאגרה עשויה להיות הדרך היחידה עבורם לעשות זאת. למרבה הצער, זה גם אומר שמספר הצעירים שעברו התקפים. בהתחשב בכך שהם בדרך כלל רודפים אחרי הגלולות עם אלכוהול, זה רק מחמיר את המצב. רק הזמן יגיד עד כמה הרגל המסיבות של ויאגרה ישפיע על בריאותם העתידית של הגברים האלה.

וסיפור אחרון – זיופים מסוכנים –

ברוב המדינות, גברים צריכים להיות בני שלושים לפחות כדי לקבל מרשם ויאגרה על ידי רופא. עם זאת, מכיוון שכל כך הרבה גברים צעירים רוצים להשתמש בו למטרות פנאי, ולא לכל המדינות יש גישה אליו, יש ביקוש עצום לכדורים כחולים קטנים בשוק השחור. ישנן מעבדות בכל העולם שמייצרות ויאגרה מזויפת. למרות שהן בהחלט מוטות, באתר אינטרנט יש עמוד שלם ומיני דוקומנטרי המוקדש לסכנות של זיופים. לדבריהם, הם מצאו זיופים שנעשו עם חומצת בור, המשמשת כקוטל חרקים. הם מצאו גם כדורים המכילים צבע עופרת (ששימש לצביעת הכדורים), אבקת טלק, טחון Sheetrock ורעל עכברים. החלק הגרוע מכולם, הם אומרים, הוא שהזיופים עשויים כל כך היטב שאי אפשר להבחין בהבדל בעין בלתי מזוינת…

מאמרים מומלצים